Uzmanieties, viltojumi!

Cienītais pircēj!

Mēs aicinām Tevi būt uzmanīgākam iegādājoties savā īpašumā alkometru. Diemžēl tirgū ir daudz vieglas peļņas tīkotāju, kas gatavi izmantot labu un kvalitatīvu vārdu kā aizsegu dažādu viltojumu un brāķu tirdzniecībai.
Brīdinam, ka šādi tirgotāji pircējam būs gatavi stāstīt visu, lai tikai viņš iegādātos viņu tirgotās lietas.Realitāte ir skarba - nepareizi strādājošs alkometrs Tev var pārāk dārgi izmaksāt.
Brīdinam arī par tirgotājiem, kas sola, ka Alcoscan alkometrs var strādāt bez kalibrēšanas tikai nomainot sensoru - tas tā nav! Sensors ir bezvērtīgs, ja tam nav veikta kalibrēšana. Ka arī sensoru kalibrē tam atrodoties alkometra iekšienē, tāpēc atsevišķa sensora iegāde ir veltīga.


KĀ ATPAZĪT ORIĢINĀLU ALCOSCAN ALKOMETRU?
Uz tā noteikti ir jābūt 2 hologrammām ar uzrakstiem "Oriģināls ALCOSCAN" un "EATA IESAKA jeb KVALITĀTE GARANTĒTA". Šādu hologrammu esamība liecina par alkometra oriģinalitāti un kvalitāti, kuru apstiprinājusi Eiropas Alkometru Tirgotāju apvienība.

Esi zinošs - nezināšana var dārgi izmaksāt!

UZMANIES, nepērc alkometru bez kvalitātes hologrammas!

Kāpēc pirkt neoriģinālu produktu bez EATA apstiprinājuma un ražotāja garantijas, ja Tu vari iegādāties ORIĢINĀLU ALCOSCAN pa akcijas cenu? Izmanto iespēju!
 

Ražotāja rūpnīca brīdina par dažādu viltojumu iespējamību tirgū -

Ir daudzi viegli peļņas tīkotāji tirgū, kuri izplata izskatam līdzīgus alkometrus oriģinālajiem Alcoscan alkometriem, tomēr to kvalitāte ir apšaubāma un mērījumi - neprecīzi.
Mēs, kā ražotāji, nepieņemsim nekādus garantijas vai apkalpošanas pieprasījumus par pārdotajām vienībām Igaunijā vai Latvijā, kuras nebūs oriģināli ražotas un pirms pārdošanas kalibrētas ROVICO. Mēs tāpat apliecinām, ka vienīgā kompānija, kurai ir Alcoscan- un AL- sērijas alkometriem nepieciešamās zināšanas, tehniskais aprīkojums un servisa rezerves daļas Igaunijā un Latvijā ir ROVICO Service (Rīga, Latvija un Tallina, Igaunija).

Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu