A klase

Maksimālā pieļaujamā kļūda kalibrēšanas punktā ir 3-5%, kas padara tos par precīzākajiem rokas alkometriem. Starp visiem alkometriem šo grupu varētu liriski dēvēt par „dimantiem kroņa ietvarā”. Tie ir mūsdienīgi un atbilstoši visaugstākajām kvalitātes prasībām. Izmantojami policijas un profesionālajā darbā, militārajā, drošības un transporta struktūrās, ražotnēs, celtniecības kompānijās un citos uzņēmumos, lai nodrošinātu no alkohola brīvu darba vidi. Piemēroti arī privātam lietotājam ar visaugstākajām prasībām. Šos modeļus viennozīmīgi var dēvēt par pašiem uzticamākajiem. Tie nodrošina maksimāli minimālu risku saskarties ar kļūdaini pozitīvu mērījumu, kurš neizriet no alkohola radītās gāzes. Policijas alkometri ir spējīgi vienlīdz labi darboties gan slēgtās telpās, gan, premium elektroķīmiskā sensora alkometri – arī ārā pie zemākas gaisa temperatūras. Policijas alkometru sastāvā esošais platīns ļauj izvairīties no korozijas riska, kā arī tas spēj nodrošināt visaugstāko precizitāti, stabilitāti un izturību.
Tagad Policijas alkometri par pieejamām cenām ikvienam!

Policijas klases alkometriem vidējais kalibrēšanas biežums ir 12 mēneši vai līdz 1000 pūšanas reizēm (atkarībā, kas pienāk ātrāk).

Apstiprina: Eiropas Alkometru Tirgotāju apvienība (EATA), D.O.T., CE, ISO 9001

Ierīces ražotas ROVICO OU Igaunijā. ROVICO OU ir saņēmis ISO 9001:2015 BUREAU VERITAS Sertifikātu uz alkometru ražošanu, pārdošanu un pilnu apkopes servisu (kalibrēšana, regulēšana, verificēšana un remonts).

hologramm-web