B Klase

Maksimālā pieļaujamā kļūda kalibrēšanas punktā ir 6-10%.

B klases alkometri ir domāti cilvēkiem ar augstām prasībām un vēlmi iegūt pēc iespējas augstāku mērījumu precizitāti un noturību. Šie alkometri ir mūsdienīgi un atbilstoši visaugstākajām kvalitātes prasībām. Šie alkometri būs lieliski palīgi maziem uzņēmumiem darbinieku kontrolei.

Elektroķīmiskais sensors nodrošina maksimāli minimālu risku saskarties ar kļūdaini pozitīvu mērījumu, kurš neizriet no alkohola radītās gāzes. Profesionālajos alkometros sastāvā esošais platīns ļauj izvairīties no korozijas riska, kā arī tas spēj nodrošināt visaugstāko precizitāti, stabilitāti un izturību.

Visi profesionālie alkometri darbojas ar iemušiem, kā arī dažiem modeļiem pieejams bezkontakta pūšanas režīms un pasīvais mērījums. Visiem profesionālo alkometru modeļiem komplektācijā ietilpst arī maciņš alkometra drošai uzglabāšanai un pārnēsāšanai.

Profesionālajiem alkometriem vidējais kalibrēšanas biežums ir vismaz reizi 6 mēnešos vai līdz 500 pūšanas reizēm (atkarībā, kas pienāk ātrāk).

Apstiprina: Eiropas Alkometru Tirgotāju apvienība (EATA), D.O.T., CE, ISO 9001.

Ierīces ražotas ROVICO OU Igaunijā. ROVICO OU ir saņēmis ISO 9001:2015 BUREAU VERITAS Sertifikātu uz alkometru ražošanu, pārdošanu un pilnu apkopes servisu (kalibrēšana, regulēšana, verificēšana un remonts).

hologramm-web