Privātuma Politika

Privātuma politika

Privātuma politikā ir ir aprakstīts kā ROVICO LATVIA izmanto un aizsargā informāciju, kuru Jūs sniedzat reģistrējoties vai iegādājoties preces vai pakalpojumus interneta veikalā www.alcoscan.lv. Kad ROVICO LATVIA lūdz Jums norādīt jebkādu informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši šai politikai. Kļūstot par reģistrētu lietotāju, kā arī veicot pasūtījumu nereģistrējoties, Jūs piekrītat to datu apstrādei, ko sniedzat iegādājoties preci/es, reģistrējoties un izmantojot Pakalpojumu.

Personas dati

Mēs drīkstam apkopot, uzglabāt un izmantot šādus personas datus:

ROVICO LATVIA var izmantot Jūsu personas datus, lai: 

Informācijas nodošana trešajām personām

ROVICO LATVIA var atklāt informāciju par Jums jebkuram ROVICO LATVIA darbiniekam tikai tik lielā mērā, cik tas atrunāts šajā privātuma politikā. Papildus tam mēs varam atklāt informāciju par Jums:   

Mēs izmantojam Google Analytics programmu, lai analizētu lapas www.alcoscan.lv apmeklējumu. Izmantojot sīkdatnes, kas tiek glabātas mūsu serveros, Google Analytics apkopo statistisku un citu informāciju par lapu www.alcoscan.lv. Informāciju, kas tiek apkopota saistībā ar mājaslapu www.alcoscan.lv, glabā uzņēmums Google. Google privātuma politika pieejama šeit.  

Sīkdatnes

Mājaslapā www.alcoscan.lv tiek izmantota sīkdatņu tehnoloģija. Šīs sīkdatnes mūs informē par to, vai esat iepriekš apmeklējis mūsu mājas lapu, vai esat jauns lietotājs un ko esat apskatījis mūsu lapā. Mūsu izmantotās sīkdatnes neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Jums un nepiedāvā mums iespēju ar Jums sazināties, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Jūsu datora.    

Privāto datu aizsardzība

Visi klienta personiskie dati, apmeklējot interneta veikalu „Alcoscan” un veicot apmaksu par precēm, ir uzskatāmi par konfidenciālu informāciju, izņemot gadījumus, kad kurjeram, lai piegādātu preci, nepieciešams zināt klienta vārdu, adresi un telefona numuru, kā arī citos gadījumos, kas paredzēti likumdošanā.

Datu aizsardzība

Datu pārraides kodēts kanāls nodrošina klienta personisko datu un bankas rekvizītu drošību. www.alcoscan.lv mājaslapa atrodas uz serveriem, kas ir droši un aprīkoti ar modernām tehnoloģijām. 

Citi noteikumi

Šī privātuma politika var tikt mainīta bez iepriekšēja brīdinājuma. Jaunākā privātuma politikas versija, kas ir publicēta mājaslapā www.alcoscan.lv, aizstāj visas iepriekšējās privātuma politikas versijas. Ja Jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par www.alcoscan.lv privātuma politiku, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi info@rovico.lv

Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu