Meklē preces Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali

A klase

Starp visiem alkometriem šo grupu varētu liriski dēvēt par „dimantiem kroņa ietvarā”. Tie ir mūsdienīgi un atbilstoši visaugstākajām kvalitātes prasībām. Izmantojami policijas un profesionālajā darbā, militārajā, drošības un transporta struktūrās, celtniecības kompānijās. Šos modeļus viennozīmīgi var dēvēt par uzticamākajiem. Tie nodrošina maksimāli minimālu risku saskarties ar kļūdaini pozitīvu mērījumu, kurš neizriet no alkohola radītās gāzes. Policijas alkometri ir spējīgi vienlīdz labi darboties gan slēgtās telpās, gan arī ārā pie zemākas gaisa temperatūras. Policijas alkometru sastāvā esošais platīns ļauj izvairīties no korozijas riska, kā arī tas spēj nodrošināt visaugstāko precizitāti, stabilitāti un izturību.
Tagad Policijas alkometri par pieejamām cenām ikvienam!

Policijas klases alkometriem vidējais kalibrēšanas biežums ir 12 mēneši vai līdz 1000 pūšanas reizēm (kas pienāk ātrāk).

Apstiprina: Eiropas Alkometru Tirgotāju apvienība (EATA), D.O.T., CE, ISO 9001:2000

Ierīces ražotas ROVICO OU Igaunijā. ROVICO OU Igaunijā ir saņēmis ISO 9001:2008 BUREAU VERITAS Sertifikātu uz alkometru ražošanu un pilnu servisu.

Brends:
Izklājums:Switch Thumb
Limits:
Sakārtot pēc:
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu