Meklē preces Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali

B klase

Profesionālie alkometri ir domāti cilvēkiem ar augstām prasībām un vēlmi iegūt pēc iespējas augstāku mērījumu precizitāti un noturību. Šie alkometri ir mūsdienīgi un atbilstoši visaugstākajām kvalitātes prasībām. Šie alkometri būs lieliski palīgi maziem uzņēmumiem darbinieku kontrolei.

Elektroķīmiskais sensors nodrošina maksimāli minimālu risku saskarties ar kļūdaini pozitīvu mērījumu, kurš neizriet no alkohola radītās gāzes. Profesionālajos alkometros sastāvā esošais platīns ļauj izvairīties no korozijas riska, kā arī tas spēj nodrošināt visaugstāko precizitāti, stabilitāti un izturību.

Visi profesionālie alkometri darbojas ar iemušiem, kā arī dažiem modeļiem pieejams bezkontakta pūšanas režīms. Lielākajai daļai profesionālo alkometru modeļiem komplektācijā ietilpst arī somiņa.

Profesionālajiem alkometriem vidējais kalibrēšanas biežums ir 6-12 mēneši vai līdz 1000 pūšanas reizēm (kas pienāk ātrāk).

Apstiprina: Eiropas Alkometru Tirgotāju apvienība (EATA), D.O.T., CE, ISO 9001:2000.

Ierīces ražotas ROVICO OU Igaunijā. ROVICO OU Igaunijā ir saņēmis ISO 9001:2008 BUREAU VERITAS Sertifikātu uz alkometru ražošanu un pilnu servisu.

Brends:
Izklājums:Switch Thumb
Limits:
Sakārtot pēc:
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu