Alkometru Sertifikāti

Kvalitāte ir svarīgākais visiem alkometriem, kuri ir izgājuši testus EATA. Alkometriem, kuri izgājuši šos testus, ir tikušas piemērotas paaugstinātas prasības, kas ir augstākas nekā pašiem ražotājiem. Rovico ir vienīgie, kas Eiropā pirms pārdošanas pārbauda katra alkometra detaļu, kā minimums, 3 reizes. Un tas ir attaisnojies. Analoga paaugstinātās kvalitātes sistēma eksistē vienīgi Japānā. 

 Kopš 2005. gada ikvienam oriģinālam Alcoscan alkometram ir ORIGINAL ALCOSCAN uzlīme, kas liecina par alkometra oriģinalitāti. Visas šīs ierīces pirms pārdošanas ir kalibrētas un pārbaudītas. Visi Alcoscan alkometri ir saņēmuši EATA (Eiropas Alkometru Tirgotāju Apvienība) apstiprinājumus, kas liecina par ierīces augsto kvalitāti un uzticamību. Alcoscan tirdzniecības zīme ir patentēta un aizsargāta, un tā pieder ROVICO. Ja uz jūsu ierīces nav šīs hologrammas tā ir nederīga un viltota, un iesakām griezties policijā. 
Alkometriem vissvarīgākā ir precizitāte, uzticamība un ierīces tālākā aprūpe. Eiropas Alkometru Tirgotāju Apvienība rūpējas, lai pie patērētājiem nonākušie alkometri būti droši un uzticami, līdz ar to, veicot speciālus testus, tiek apstiprināti noteikti alkometri, kuri ir izgājuši papildus, EATA noteiktus, kvalitātes testus. Ja uz jūsu iegādātā alkometra ir EATA hologramma, jūs varat būt pārliecināti, ka šis alkometrs pirms pārdošanas ir kalibrēts, un pārbaudīts. Visi Alcoscan un Alcovisor alkometri ir ieguvuši EATA apstiprinājumu.
Alcovisor Mercury Nordic ir saņēmis Standartizācijas, Akreditācijas un Metroloģijas Centra tipa apstiprinājuma sertifikātu. Alkometra mērījumiem ir tiesisks spēks. Alkometrs Alcovisor Mercury Nordic ir izmantojams arī darbā ceļu policijai.