KĀ IEPIRKTIES

Lai veiktu pirkumu Jums nav obligāti jāreģistrējas, taču reģistrētiem lietotājiem ir virkne priekšrocību - nav atkārtoti jāievada dati, iepērkoties nākamreiz, Jums būs pieejama pirkumu vēsture u.c. ērtas un noderīgas lietas.

Izvēloties preci, kuru vēlaties iegādāties, spiediet uz pogas "Pievienot grozam". Jūs varat ielikt preci grozā gan atverot preci, gan uzreiz spiežot uz pogas "Pievienot grozam" preču katalogā. Ja esat ielicis preci grozā, neatverot preces aprakstu. 

Ja vēlaties iegādāties vairākas preces vienības, Jūs varat ierakstīt vēlamo preču skaitu ailītē "Daudzums".

Uz grozu varat nokļūt nospiežot augšējā stūrī uz preču groza. 

Nākamajā noformēšanas solī Jums jānorāda informācija par saņēmēju, piegādes veidu, apmaksas veidu.  Kad attiecīgā sadaļa tiek aizpildīta , spiediet pogu "Turpināt".

Šajā solī Jūs varat pārbaudīt, vai esat pasūtījis pareizās preces un pareizu skaitu, kā arī aplūkot, vai ir korekti ievadīta Jūsu kontaktinformācija. Ja kaut kas nav pareizi, veiciet izmaiņas. Lai apstiprinātu pasūtījumu, spiediet pogu "Apstiprināt pasūtījumu".

Uz norādīto e-pastu Jūs saņemsiet apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu, un tuvākajā laikā ar Jums sazināsies mūsu veikala pārstāvis, lai noprecizētu pasūtījuma detaļas.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu