Meklē preces Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali

Kāpēc Pirkt Alkometru?

Kāpēc pirkt? Cik daudz Jūs esat gatavs maksāt par dzērienu? Nelietojot alkometru 1 dzēriena cena var sadārdzināties līdz 1000 EUR, iespējams pat līdz jūsu mašīnas cenai, vai var būt pat līdz pasēdēšanai „aiz restēm”. Reizēm nezināšanas cena var pārāk dārgi maksāt. Kā liecina Ceļu policijas apkopotie dati, dzērājšoferu skaits uz ceļiem 2014. gadā ir pietiekoši iespaidīgs. Dzērumā izraisītās avārijas no gada sākuma līdz maijam ir sasniegusi skaitli 456. Ik nedēļas tiek noķerti vairāki desmiti dzērājšoferi, gada beigās sasniedzot pāris tūkstošus.

Vairumā gadījumu cilvēks nezina, cik promiles viņam ir pēc pāris glāzēm kokteiļa, un vai dzēriens pie pusdienām nav izrādījies liktenīgs. Tie, kuri dzēruši „stipros” dzērienus, zinās teikt, ka viņiem ir promiles un pie stūres nesēdīsies. Taču kā nākošajā rītā zināt, ka nu jau drīkst sēsties pie automašīnas stūres?

Labākais alkometra kvalitātes rādītājs ir EATA (Eiropas Alkometru Tirgotāju apvienības) apstiprinājums. EATA apstiprina tikai tos alkometru modeļus, kuri ir izgājuši testus. Tāpēc tie uzskatāmi kā labākie alkometru tirgū.
Rovico zināšanas, pieredze un produkti – minimāls risks saskarties ar viltus pozitīviem alkohola un narkotiku rādījumiem. Balstoties uz savu, ražotāju, EATA un DATIA (Drug and Alcohol Testing Industry Association) bagāto pieredzi, mēs varam jums piedāvāt vislabāko produkciju – JĀ, TIEŠI JUMS!
Mūsdienīgi produkti un atzīta kvalitāte. Vienkārši lietošanā, bet ar plašām iespējām (mērīšana jebkurā vietā un laikā). Mūsu labarotorijas pārbauda un kalibrē katru aparātu pirms pārdošanas, tā nodrošinot ilgu ekspluatāciju, tehnisko atbalstu un apkalpošanu. Lietojot labāko laboratorijas „GUTH LABORATORIES”, kuri ir pionieri šajā jomā, simulācijas aparatūru, mēs spējam garantēt kvalitatīvu servisu visiem mūsu pārdotajiem kalibrētiem alkometriem. Mūsu laboranti, kā minimums, 2 reizes gadā iziet kursus un papildus apmācības. Mēs esam ražotāju sertificēti apkalpot un arī veikt apkalpojošā personāla pilnu apmācību. Rovico ir saņēmis BUREAU VERITAS sertifikātu uz alkometru ražošanu, pārdošanu un pilnu servisu.

Ja jūs esat uzņēmējs, kam rūp sava uzņēmuma drošība, mēs piedāvājam risinājumus, kas minimizēs alkohola lietošanas iespēju Jūsu kompānijā. ALCOSCAN alkometru izvēle jau ir palīdzējusi aptuveni 40 000 Igaunijas iedzīvotāju. Alkometri ALCOSCAN UN ALCOVISOR MERCURY NORDIC&MARK X-2 ir atvieglojuši daudzu policistu darbu, pacēluši pašapziņu celtniecības, transporta, drošības struktūru pārstāvjiem. Alkohols var radīt daudz tēriņu un negatīvu, paliekošu iespaidu. Kāpēc riskēt? Rīkojies jau šodien! Sabojāt visas kompānijas tēlu ir ļoti viegli, bet atgūt sākotnējo statusu ir dārgi. Iespējamo, Jums vispiemērotāko risinājumu, Jūs noteikti atradīsiet mūsu mājaslapā.

Daudzi nelaimes gadījumi ražošanā ir saistīti ar alkohola lietošanu. Diemžēl darba devējam tas nav mīkstinošs, bet gan vainu pastiprinošs apstāklis. Tādā gadījumā var nākties izmaksāt ne tikai slimnīcas izmaksas, bet arī pensijas pabalstu bojāgājušo radiniekiem.

Veiksmīgu kompāniju vadītāji bieži apmeklē pasākumus un paceļ glāzes. Organisms cilvēku spēj atbrīvot no alkohola dažādos apstākļos, ar dažādu ātrumu. Ja Jums nav skaidra mērījuma pirms sēžaties pie stūres, Jūs varat zaudēt ne tikai vadītāja apliecību, bet savu labo vārdu un iegūt skaļu uzrakstu avīzē „DZĒRĀJS PIE STŪRES!” To visu var novērst jau laikus!
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu