Meklē preces Latvijas interneta veikalos Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali

Rovico vīzija un misija

Vai zināt, ka aptuveni puse no reibumā aizturēto autobraucēju nemaz nezina, ka vairs nedrīkstēja sēsties pie automašīnas stūres, vai gluži otrādi – vēl nezināja. Pēc aptuveni aprēķinātas kopējas formulas mēģināt noteikt izdzertās promiles ir gaužām smieklīgi. Un cik žēl ir tajā brīdī, kad Jūs pēc izdzerta kokteiļa aptur ceļu policija – pūšot viņu alkometrā, Jūs domājat „Būs vai nebūs? Tāds ir jautājums.” Tieši tāpat ir arī ar sēšanos pie stūres nākošajā rītā pēc kārtīgas ballītes. Tik daudzi pirmdienas rītos brauc uz darbu cerībā, ka viņus neapturēs policija, jo nevar jau zināt, vai alkohola koncentrācija vairs nepārsniedz atļauto. Vai nav labāk izvēlēties skaidrību visos šajos gadījumos?

Mēs vēlamies gudriem cilvēkiem piedāvāt pašiem pārliecināties par savām iespējām sēžoties pie auto stūres, pirms to izdara ceļu policijas darbinieks. Mūsu potenciālajiem klientiem, pirmkārt, ir jāsaprot kāpēc vārds KVALITĀTE, ir tik būtisks. Ļausim Jums iedomāties, ka kvalitatīva televizora vietā jūs iegādājaties kāda nepazīstama ražotāja televizoru. Vienīgais jūsu zaudējums pēc neilga laika būs tikai jūsu maks. Taču, ja jūs izvēlēsieties nekvalitatīvu alkometru, kurš (Jums nenojaušot) uzrādīs viltus rezultātu, zaudējums var iznākt krietni lielāks. Un jūs tāpat beigās nonāksiet pie slēdziena – skopais maksā divreiz! Mēs esam par saprātīgiem braucējiem!
Kvalitāte, kvalitāte un vēlreiz kvalitāte – Jūs esat pelnījis saņemt vislabāko! Mēs zinām, par ko runājam.

Mēs pastāvīgi tiecamies pēc pilnveides – labākās tehnoloģijas, zinošākie darbinieki, kvalitatīvākā produkcija. Un tie nav tikai vārdi! Jau sen par mūsu darbiem runā klienti. Būtisks mūsu produkcijas kvalitātes un nepieciešamības rādītājs ir aizvien pieaugošais pieprasījums pēc mūsu alkometriem Igaunijā. Rovico Byroo Ltd. sadarbojas ar valsts un nevalstiskajām organizācijām.

Mūsu misija ir sniegt cilvēkiem izpratni, par to, kas ir kvalitatīvs alkometrs, jo jūsu prasība pret labāko šajā gadījumā attaisnosies. Tāpēc mūsu ziņā ietilpst jūsu informēšana par iespējamiem viltojumiem, brāķiem un nekvalitatīvām „spēļmantiņām” alkometru tirgū. Brīdinam, ka ņemot vērā tehnoloģiskās un izstrādes iepējas, „spēļmantiņas” varēsiet iegādāties vidēji par 10-35 eiro.

Mūsu vīzija saistās ar to, ka katrs 5ais autobraucējs privāti lieto Alcoscan alkometrus, kā arī reibušo skaits pie stūres uz Latvijas ceļiem ir krietni samazinājies.

Mūsu primārais uzdevums ir sniegt cilvēkiem nevainojamu kvalitāti, lai tas palīdzētu viņiem justies droši, lietojot mūsu produkciju.

ESAM ATNĀKUŠI, LAI PALIKTU!

Rovico Büroo OÜ dibināts ir 1992. gadā Igaunijā. Ņemot vērā Igaunijas teritorijas apdzīvotību un uzņēmuma pārdotos apjomus, uzņēmums ar saviem rādītājiem ieņem pasaulē 1. vietu. Rovico Büroo OÜ ir reģionālais distributors augstas kvalitātes alkometriem ALCOSCAN un ALCOVISOR. Uzņēmums ir starptautiskās savienības EATA un starptautisko profesionāļu savienības DATIA aktīvs biedrs. Aktīvi sadarbojas ar Igaunijas Valsts un drošības struktūrām. Uzņēmums lepojas ar saviem panākumiem ceļu statistikā – pēdējo gadu laikā dzērušo šoferu skaits uz Igaunijas ceļiem ir sarucis no 3,3% līdz 1,01%. Pozitīvs ir fakts, ka cilvēkiem tagad pašiem ir iespēja sevi pārbaudīt ar kvalitatīviem Alcoscan alkometriem laicīgi, pirms sēšanās pie stūres. Kredīta reitings AAA. Igaunijā Rovico Büroo OÜ atzīts par veiksmīgu, kā arī valstij un sabiedrībai draudzīgu uzņēmumu.

2008. gadā tiek nolemts atvērt arī filiāli Latvijā, lai veiktu savu ieguldījumu Latvijas ceļu „atbrīvošanā” no dzērušiem šoferiem, veicinātu drošību uz ielām, un palīdzētu cilvēkiem ietaupīt viņu budžetu un labo vārdu.
Rovico Büroo OÜ filiāle ROVICO LATVIA ir atvērta sadarbībai ar valsts un bezpeļņas organizācijām. Mūsu darbība balstās uz 2 nelokāmām patiesībām. Tā, kā mūsu produkcija viennozīmīgi ir vislabākā, tad zinām teikt, ka VISLABĀKAIS IR PIETIEKOŠI LABS!
Un tas nozīmē, ka MĒS ESAM ATNĀKUŠI, LAI PALIKTU!

Ar prieku apdomāsim un apspriedīsim jūsu idejas par MŪSU 
sadarbības iespējām, ja vien sakontaktēsieties ar mums.

Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu