KONTAKTI

Rovico ofiss – laboratorija

Dārzciema iela 60, Rīga, Latvija.
Atvērts no Pirmdienas līdz Piektdienai no 9:00 līdz 17:30. Tālrunis +371 27998800

Rovico veikals – t/c “Riga Plaza”

Mūkusalas iela 71, Rīga, Latvija.
Atvērts no P-S no 10:00 līdz 21:00, Svētdienās no 10:00 līdz 20:00. Tālrunis +371 20327777

Rovico – Igaunija, Tallina

Pärnu mnt. 141 / Delta Plaza
P-Pk. 9.00 – 17.30
Rovico Igaunijā pārstāvniecības arī Tartu un Rakverē

Rekvizīti:
Rovico Büroo OÜ filiāle „ROVICO LATVIA”
Reģ. Nr. 40103169883
PVN Nr. LV40103169883
Juridiskā adrese: Dārzciema iela 60, Rīga, LV- 1073
AS Swedbank
Konts: LV37HABA0551044308563
Konts: LV62HABA0551021145095 
SWIFT: HABALV22

E-pasta adrese: info@rovico.lv

Telefona numurs: +371 67249628

Par mums

Rovico savu darbību sāka jau 1992. gadā un esam izauguši par alkometru lielāko pārdevēju un servisa veicēju, kā arī vienīgo ražotāju Baltijā. Pēc mūsu pārdošanas datiem katrs piektais autovadītājs Igaunijā un Latvijā izmanto Alcoscan alkometru, kas padara mūsu ražotos alkometrus par populārākajiem visā pasaulē.

Alkometru un narkotiku testeru tirdzniecība, serviss (kalibrēšana, verificēšana, remonts) un alkometru ražošana ir mūsu pamatdarbība. Balstoties uz mūsu pieredzi biznesā kopš 1992. gada un nepārtrauktu personāla pilnveidošanos gan ražotnēs, gan starptautiskos pasākumos, esam izvirzījuši par mērķi piedāvāt katram klientam labāko iespējamo risinājumu, pamatojoties uz jūsu vajadzībām, sniedzot nevainojamu kvalitāti, lai tas palīdzētu jums justies droši, izmantojot mūsu produkciju.

Rovico Büroo OÜ ir NVO Eiropas Alkometru pārdevēju asociācijas dibinātājs un arī starptautisko organizāciju NDASA, EWDTS biedrs. Piedāvājam arī pilnu servisu visiem mūsu ieteiktajiem produktiem – mūsu darbiniekiem ir nepieciešamās augstās zināšanas, ražotāju izsniegtie sertifikāti un pilnvaras veikt pārdošanas piedāvājumus, kalibrēšanu, verficiešanu, kā arī apkopes un remontdarbus. Mūsu servisa un kalibrēšanas laboratorijas ir alkometru ražotāju sertificētas, kā arī EATA (Eiropas Alkometru Tirgotāju Apvienības) pieņemtas un atzītas. Rovico Latvia alkometru laboratorija ir akreditēta pēc ISO 17020 standarta (institūcijas numurs I-632) un var veikt tipa apstiprinātu alkometru verificēšanu un apkopi. Rovico ir arī starptautiskais ISO 9001 sertifikāts alkometru ražošanai, servisam/apkopei un tirdzniecībai.

Rovico, būdams piedāvāto ierīču komponentu ražotāju ekskluzīvais pārstāvis un partneris, dod garantiju visām precēm – ja rodas nepieciešamība pēc garantijas servisa, visi remonti tiek veikti Latvijā vai Igaunijā – atšķirībā no vienkāršas rūpnīcas garantijas, jums nav jātransportē ierīce uz ārvalstu ražotni par dārgu cenu, kā arī serviss tiek veikts ātri un profesionāli.

Rovico Büroo OÜ ikdienā cieši sadarbojas ar alkometru komponentu ražotājiem, asociācijām, kā arī ar institūcijām, kas nodrošina satiksmes drošību Latvijā un Igaunijā – ceļu pārvaldi un policiju. Igaunijā Rovico Büroo OÜ atzīts par veiksmīgu, kā arī valstij un sabiedrībai draudzīgu uzņēmumu.

Rovico Büroo OÜ ir LTRK (Latvijas Tirdzniecības un Rūpniecības Kamera) un RBK (Rīgas Biznesa Kamera) ilggadējs biedrs.

Ekonomiskais fons

Rovico Büroo OÜ Rovico Latvia ir Latvijas Republikas juridiska persona, kuras mātes uzņēmums ir Rovico Büroo OÜ Igaunijā. Pēc AS Krediidiinfo datiem, mums ir ļoti labs, jeb AA kredītreitings un sudraba status no nodokļu administrēšanas iestādēm.

Mēs vēlamies gudriem cilvēkiem piedāvāt pašiem pārliecināties par savām iespējām sēžoties pie auto stūres, pirms to izdara ceļu policijas darbinieks. Mūsu potenciālajiem klientiem, pirmkārt, ir jāsaprot kāpēc vārds KVALITĀTE, ir tik būtisks. Ļausim Jums iedomāties, ka kvalitatīva televizora vietā jūs iegādājaties kāda nepazīstama ražotāja televizoru. Vienīgais jūsu zaudētājs pēc neilga laika būs tikai jūsu maks. Taču, ja jūs izvēlēsieties nekvalitatīvu alkometru, kurš (jums nenojaušot) uzrādīs viltus rezultātu, zaudējums var iznākt krietni lielāks. Un jūs tāpat beigās nonāksiet pie slēdziena – skopais maksā divreiz! Mēs esam par saprātīgiem braucējiem!
Kvalitāte, kvalitāte un vēlreiz kvalitāte – jūs esat pelnījis saņemt vislabāko!

Visi mūsu piedāvātie alkometri bez izņēmuma tiek sagatavoti un kalibrēti mūsu laboratorijās, kā arī visi Alcoscan alkometri ir ražoti mūsu pārstāvniecībā Igaunijā. Savu darbu veicam ar atbildību un lepnumu. Tā būtībā ir amatniecība – visu pārdoto alkometru sagatavotājs vienmēr tiek ierakstīts mūsu datubāzēs, identificējams un līdz ar to arī atbildīgs par savu darbu.

Šī īpašā kvalitātes nodrošināšanas sistēma mūs ir padarījusi pazīstamus pat ārpus Baltijas robežām.