Par ROVICO

Rovico - uzņēmums ar lielāko pieredzi alkometru tirdzniecībā un apkalpošanā Baltijā!

Alcoscan alkometri tagad tiek ražoti Rovico laboratorijās, kuras ir aprīkotas ar profesionālu un daudzveidīgu aprīkojumu, kā arī tajās darbojās sertificēti un profesionāli darbinieki. Rovico ar alkometriem apgādā Latvijas un Igaunijas policiju, robežsardzi, pašvaldības policiju, autobusu parkus, ugunsdzēsējus, lielus un mazus uzņēmumus, kā arī privātpersonas.

Rovico Büroo OÜ Igaunijā darbojas jau kopš 1992. gada. Ņemot vērā Igaunijas teritorijas apdzīvotību un uzņēmuma pārdotos apjomus, uzņēmums ar saviem rādītājiem ieņem pasaulē 1.vietu. Rovico ir starptautiskās savienības EATA un starptautisko profesionāļu savienības DATIA aktīvs biedrs.
ROVICO Büroo ir vienīgais alkometru ražotājs Baltijā un Ziemeļvalstīs, kurš ir saņēmis ISO 9001:2008 BUREA VERITAS sertifikātu uz alkometru ražošanu, pārdošanu, kalibrēšanu un pēc-pārdošanas apkalpošanu.

Rovico Büroo OÜ ir reģionālais distributors augstas kvalitātes alkometriem ALCOSCAN un ALCOVISOR. Uzņēmums lepojas ar saviem panākumiem ceļu statistikā – pēdējo gadu laikā dzērušo šoferu skaits uz Igaunijas ceļiem ir sarucis no 3,3% līdz 1,01%. Pozitīvs ir fakts, ka cilvēkiem tagad pašiem ir iespēja sevi pārbaudīt ar kvalitatīviem Alcoscan alkometriem laicīgi, pirms sēšanās pie stūres. Kredīta reitings AAA. Igaunijā Rovico Büroo OÜ atzīts par veiksmīgu, kā arī valstij un sabiedrībai draudzīgu uzņēmumu.

2008. gadā tika nolemts atvērt arī filiāli Latvijā, lai veiktu savu ieguldījumu Latvijas ceļu „atbrīvošanā” no dzērušiem šoferiem, veicinātu drošību uz ielām, un palīdzētu cilvēkiem ietaupīt viņu budžetu un labo vārdu.
Rovico Büroo OÜ filiāle ROVICO LATVIA ir atvērta sadarbībai ar valsts un bezpeļņas organizācijām. Mūsu darbība balstās uz 2 nelokāmām patiesībām. Tā, kā mūsu produkcija viennozīmīgi ir vislabākā, tad zinām teikt, ka VISLABĀKAIS IR PIETIEKOŠI LABS!
Un tas nozīmē, ka MĒS ESAM ATNĀKUŠI, LAI PALIKTU!

Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu, iepakojuma materiāli un produkti (tostarp vienreizējās lietošanas alkometri), kuru kalpošanas laiks ir beidzies, ir pienācīgi jāutilizē.
Rovico Latvia ir noslēgts līgums ar AS “Latvijas Zaļais Elektrons”, kas atbild par to, lai videi kaitīgie atkritumi tiktu utilizēti tiem paredzētā veidā. Akciju Sabiedrība „Latvijas Zaļais Elektrons” ir viens no vadošajiem videi kaitīgu preču atkritumu apsaimniekotājiem Latvijā, kas darbojas kopš 2004.gada.
 
Attiecīgā informācija par mūsu uzņēmuma partneriem, kā arī par iespējām utilizēt lietotos alkometrus, iepakojuma materiālus un alkometru baterijas mūsu vietējās struktūrvienībās, ir pieejama uzņēmuma klientu apkalpošanas centros.
 
Videi bīstamie produkti (piem., baterijas), kas rodas apkopes darbu rezultātā, vispirms tiek uzkrāti Rovico Latvia vietējās struktūrvienībās un pēc tam nodoti utilizācijai uzņēmumam, kas specializējas attiecīgajā nozarē. Šāds uzņēmums tiek izvēlēts katru reizi pēc vajadzības, bet ne retāk kā reizi gadā.
 

Ar prieku apdomāsim un apspriedīsim jūsu idejas par MŪSU sadarbības iespējām, ja vien sakontaktēsieties ar mums.

Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. LASĪT VAIRĀKPiekrītu