Sertifikāti

Kvalitāte ir svarīgākais visiem alkometriem, kuri ir izgājuši testus EATA. Alkometriem, kuri izgājuši šos testus, ir tikušas piemērotas paaugstinātas prasības, kas ir augstākas nekā pašiem ražotājiem. Rovico ir vienīgie, kas Eiropā pirms pārdošanas pārbauda katra alkometra detaļu, kā minimums, 3 reizes. Un tas ir attaisnojies. Analoga paaugstinātās kvalitātes sistēma eksistē vienīgi Japānā. 

Rovico Büroo OÜ un Rovico OÜ ir saņēmis pasaulē atzītās sertifikācijas organizācijas Bureau Veritas sertifikātu 9001. “Rovico Latvia” laboratorija ir saņēmusi LATAK akreditāciju ISO 17020 standartam (institūcijas numurs I-632).

 Kopš 2005. gada ikvienam oriģinālam Alcoscan alkometram ir ORIGINAL ALCOSCAN uzlīme, kas liecina par alkometra oriģinalitāti. Visas šīs ierīces pirms pārdošanas ir kalibrētas un pārbaudītas. Visi Alcoscan alkometri ir saņēmuši EATA (Eiropas Alkometru Tirgotāju Apvienība) apstiprinājumus, kas liecina par ierīces augsto kvalitāti un uzticamību. Alcoscan tirdzniecības zīme ir patentēta un aizsargāta, un tā pieder ROVICO. Ja uz jūsu ierīces nav šīs hologrammas tā ir nederīga un viltota un iesakām griezties policijā. 
Alkometriem vissvarīgākā ir precizitāte, uzticamība un ierīces tālākā aprūpe. Eiropas Alkometru Tirgotāju Apvienība rūpējas, lai pie patērētājiem nonākušie alkometri būti droši un uzticami, līdz ar to, veicot speciālus testus, tiek apstiprināti noteikti alkometri, kuri ir izgājuši papildus, EATA noteiktus, kvalitātes testus. Ja uz jūsu iegādātā alkometra ir EATA hologramma, jūs varat būt pārliecināti, ka šis alkometrs pirms pārdošanas ir kalibrēts, un pārbaudīts. Visi Alcoscan un Alcovisor alkometri ir ieguvuši EATA apstiprinājumu.
ROVICO Büroo ir vienīgais alkometru ražotājs Baltijā un Ziemeļvalstīs, kurš ir saņēmis ISO 9001 BUREA VERITAS sertifikātu uz alkometru ražošanu, pārdošanu, kalibrēšanu un pēc-pārdošanas apkalpošanu. Saskaņā ar 2013. gada izmaiņām Latvijas likumdošanā par privāto alkometru atbilstību, tad tikai tie alkometri, kuri atbilst ISO 9001 alkometru prasībām ir atbilstoši lietošanai un izmantošanai Latvijas teritorijā. Uzņēmumi kuru ierīcēm nav šāda apstiprinājuma nav uzskatāmas par kvalitatīvām un atbilstošām lietošanai un izmantošanai. 
LV1063 Alcovisor Mercury Nordic ir saņēmis Standartizācijas, Akreditācijas un Metroloģijas Centra tipa apstiprinājuma sertifikātu LV1063. Alkometra mērījumiem ir tiesisks spēks. Alkometrs Alcovisor Mercury Nordic ir izmantojams arī darbā ceļu policijai.